آزمایشگاه پاتوبیولوژی بهستون

آزمایشگاه پاتوبیولوژی بهستون:
با مسئولیت و مدیریت فنی یکی از نفرات برتر بورد تخصصی آسیب شناسی بالینی و تشریحی و در محیطی آرام و صمیمی با بهره مندی و همکاری پرسنل بسیار با تجربه و مجرب در پذیرش و نمونه گیری و انجام آزمایشات در کنار پزشکان و متخصصین بالینی در خدمت بیماران عزیز و مراجعین محترم می باشد.

دپارتمان هماتولوژی:

هماتولوژیست بسیار با تجربه در زمینه فلوسایتومتری بخش مهم هماتولوژی این مرکز را مدیریت می نمایند.
استفاده از دستگاه فلوسایتومتری پیشرفته ساخت کمپانی BD آمریکا و دستگاه سل کانتر فوق پیشرفته Advia ساخت کمپتنی معظم زیمنس و سایر تجهیزات مدرن، آماده ارائه خدمات به همکاران انکولوژیست جهت تشخیص صحیح و دقیق بیماری های سرطانی و نهایتاً موفقیت در درمان بیماران عزیز خواهد بود.

دپارتمان بیوشیمی و هورمون شناسی:

بخش بیوشیمی و هورمون شناسی زیر نظر مستقیم یکی از بهترین اساتید بیوشیمی بالینی با پرسنل بسیار با تجربه و دستگاه های پیشرفته تمامی تست های رایج و حتی بسیاری از تست های تخصصی را با استقرار سیستم کامل مدیریت کیفیت TQM با دقت و صحت بسیار بالا انجام می دهند.
همچنین با راه اندازی اولین نرم افزار Peer Group که حاصل سال ها تحقیق وتجربه در زمینه کنترل کیفی گروه های همسان آزمایشگاهی است، کنترل های دقت و صحت در سطح شبکه آزمایشگاهی را برای اولین بار در استان ارائه نموده اند.

دپارتمان پزشکی مولکلی:

دپارتمان پزشکی مولکولی با بهره گیری از دو نفر از متخصصین توانمند در این رشته تست ها و روش های متعددی را در تشخیص مولکولی را اندازی نموده اند که با ارتباط با بهترین مراکز مورد تأیید سازمان جهانی بهداشت در تلاشند تا به روز ترین و کارآمدترین تست های تشخیص مولکولی را ارائه نمایند.


به جرأت می توان گفت این نوع همکاری حداقل در سطح استان البرز بی نظیر است. پنج نفر از بهترین پاتولوژیست های استان با استقرار سیستم تله پاتولوژی (انتقال تصاویر و اطلاعات تصاویر میکروسکوپی با کیفیت بسیار بالا جهت مطالعه بافتی همکاران پاتولوژیست تحت شبکه اینترنت و بدون محدودیت جغرافیایی در سراسر جهان) و بخش مجهز آسیب شناسی آماده اند تا در کوتاه ترین زمان ممکن و با حداکثر دقت و اطمینان و با بهره گیری از مشاوره های تیمی خدمات شایسته ای را ارائه نمایند.